Drzwi uchylno - przesuwne

Stolarka PCV

Stolarka ALU

Stolarka drewniana

Bramy i rolety

Drzwi uchylno - przesuwne

Windows2000

Okucie uchylno - przesuwne HAUTAU ATRIUM HKS® jest systemem okuć do okien i drzwi balkonowych, który może być użyty w przypadku powszechnie stosowanych profili z drewna, tworzywa sztucznego i lekkiego metalu. Dzięki temu okuciu okna i drzwi balkonowe możecie Państwo z jednej strony otworzyć w pozycji uchylnej, z drugiej przesunąć równolegle do ramy okiennej/ościeżnicy. Inaczej więc niż w przypadku tradycyjnych skrzydeł okiennych rozwieranych, które do pełnego otwarcia potrzebują pustego parapetu.

Okucie to może być wielostronnie użyte. W połączeniu z oknami rozwierno - uchylnymi, stałymi elementami okiennymi lub jako kombinacja składająca się z dwóch obok siebie rozmieszczonych/ ułożonych skrzydeł okiennych przesuwnych z okuciem HAUTAU ATRIUM HKS®.

Windows2000

Mogą być osiągane szerokości otwarcia do 4 m bez przeszkadzającego słupka podporowego.

W połączeniu z klamkami HAUTAU-Design i kolorystycznie dobranymi okładzinami Państwa drzwi nabierają optyczną elegancję "normalnego" okna rozwierno-uchylnego.

Dzięki podnoszonym aluminiowym profilom maskującym i nożycowym osłaniającym zamknięciom okucie jest zakryte i nie wpływa na zewnętrzny wygląd Państwa okna lub okna balkonowego.