O firmie

O firmie

Firma WINDOWS 2000 powstała w 1990 roku. Obszar naszej działalności obejmuje produkcję okien, drzwi, fasad z PCV, aluminium i drewna. Intensywny rozwój przedsiębiorstwa oraz ponad 20 letnie doświadczenie sprawiły, że należymy do czołowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce północnej. Obecnie zatrudniamy 160 wysoko wykwalifikowanych pracowników, w tym 120 związanych bezpośrednio z produkcją. Wysoką jakość naszych okien i drzwi gwarantują certyfikaty i atesty. Spełniamy wszelkie warunki wymagane przez prawo budowlane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Naszą stolarkę produkujemy zarówno na rynek polski jak i na eksport. Mamy stałych odbiorców na terenie Belgii, Holandii, Francji, Danii, Niemczech, Norwegii , Szwecji, Anglii, Irlandii, Słowacji, Czechach oraz na Węgrzech i Litwie.

Do produkcji okien i drzwi PCV stosujemy profile, znanego i cenionego na rynku europejskim niemieckiego koncernu REHAU oraz ALUPLAST. Nasze okna wyposażamy ponadto w okucia obwiedniowe najnowszej generacji marki Siegenia oraz szkło firmy Pilkington.

W zakresie produkcji stolarki aluminiowej stosujemy profile renomowanych firmy Aliplast oraz Wicona. Jesteśmy wyspecjalizowani w produkcji doskonałych fasad, witryn, ścian działowych, ogrodów zimowych, boksów kasowych, okien i drzwi. Drewno to najstarszy materiał w budownictwie doceniany ze względu na swoje walory estetyczne, trwałość, względy praktyczne i funkcjonalność. Naszym klientom rekomendujemy okna drewniane wykonane w systemach IV68, IV88 i IV106. Okna są wykonywane w dowolnym wymiarze i kształcie.

Jesteśmy przekonani, że nasze okna i drzwi sprostają Państwa najwyższym wymaganiom ekonomicznym i estetycznym. Oferowane przez nas okna i drzwi podkreślą charakter obiektów, zapewnią optymalną ochronę przed utratą ciepła i hałasem oraz są przyjazne dla środowiska. W naszych produktach zawarte jest wieloletnie doświadczenie i najwyższa jakość.