Okna obrotowe

Stolarka PCV

Stolarka ALU

Stolarka drewniana

Bramy i rolety

Okna obrotowe

Windows2000

Okucia HAUTAU TORNADO do okien przechylnych przeznaczone są do okien wykonanych z drewna i plastiku, a nawet do okien okrągłych. Dzięki temu, że okucia te są bardzo mocne, można je instalować na oknach o dużej powierzchni, nie ograniczając pola widzenia na zewnątrz.

Łożyska obrotowe osadzane są po lewej i po prawej stronie na środku ramy skrzydła, dzięki czemu można go obrócić o 180° (ma własną oś) do wnętrza pomieszczenia. W ten sposób stojąc wewnątrz można bez problemów umyć zewnętrzną stronę okna. Automatycznie zatrzaskująca się zasuwka stanowi dodatkowe zabezpieczenie i ułatwia mycie. Łożyska obrotowe można też zamocować wzdłuż osi pionowej, wówczas skrzydło okienne będzie się mogło obracać wokół osi pionowej/wokół niej.

 

Windows2000

Okucia do okien przechylnych umożliwiają wietrzenie pomieszczeń bez potrzeby zdejmowania wszystkiego z parapetu. Umożliwiają wietrzenie dwustrumieniowe, przy czym ciepłe powietrze uchodzi z pomieszczenia górą gdy jednocześnie świeże i zimne wchodzi dołem, przez drugą część otworu okna. Umożliwia to szybkie przewietrzanie pomieszczeń, bez straty energii na ciągłą wentylacj

Okucia okien przechylnych łączą w sobie szereg zalet różnych rodzajów okuć. Należą do tego typu okuć, które są używane od dziesięcioleci.