Okna HFL

Stolarka PCV

Stolarka ALU

Stolarka drewniana

Bramy i rolety

Okna HFL


NOWE SPOJRZENIE NA OKNA PVC

Profil okienny PVC łączony na prosto pod kątem 90 stopni zapewnia optykę okna drewnianego. Poznajcie rozwiązanie REHAU, które podbiło serca i gusta Holendrów.

Drewno jest materiałem ponadczasowym, dodaje domowej przestrzeni charakteru. Jak zwracają uwagę projektanci naturalna estetyka nigdy nie wychodzi z mody, styl rustykalny, skandynawski czy industrialny jest tego najlepszym przykładem.

W swoich domach zwracamy coraz większą uwagę na okna, te bowiem są szczególnym elementem, które mogą stworzyć niepowtarzalny klimat. Stajemy przed wyborem – jakie okna wybrać, drewno czy PVC? Zniechęceni tradycyjną bielą decydujemy się na drewniane profile. Jednak wybierając okna drewniane musimy pamiętać o konieczności pielęgnacji i impregnacji tego typu okien – co w dłuższej perspektywie staje się uciążliwe.

Jak połączyć estetykę drewna i funkcjonalność rozwiązań PVC?

Producent profili okiennych REHAU zaprojektował rozwiązanie dla miłośników naturalnych dekorów, którzy chcą cieszyć się wygodą i komfortem jakie zapewniają okna PVC. W tym celu stworzył profil SYNEGO NL, który poprzez proste łączenie profili okiennych (pod kątem 90 stopni) charakterystyczne dla okien drewnianych osiągnął zamierzony efekt – stworzył okno PVC doskonale imitujące drewno. By nadać rzeczywisty wygląd tego materiału wybierz jedną z trzech oklein, ze strukturą prawdziwego drewna, które sprawiają niesamowite wrażanie.

Od dziś nie musisz się zastanawiać co wybrać: naturę czy bezproblemowe użytkowanie na lata. Wystarczy, że dotkniesz KALEIDO WOODEC. Matowa powierzchnia okien, o wyrazistej strukturze drewna, na profilu SYNEGO NL jest niemal nie do odróżnienia od okna drewnianego.